Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Lajme Flash
Lajmet kryesore: Me 21 Dhjetor Kemi Diten Me Te Lumtur Ne Bote - Tuesday, 11 December 2012 18:53
Lajmet kryesore: Festimet për 100-vjetorin e pavarësisë së vendit - Friday, 23 November 2012 23:11
Lajmet kryesore: Njerëzit dynden për Skënderbeun - Friday, 23 November 2012 22:09
Lajmet kryesore: Kliko per te pare Google Kuq e Zi - Friday, 23 November 2012 21:17
Lajmet kryesore: Xhim Begeja me Ekipin e alpinisteve shqiptare ve flamurin ne Everest - Friday, 23 November 2012 20:06
Argetim: Më e mirë e ëma se e bija! - Thursday, 02 June 2011 14:17
Kulture: Bienalja, 5 shqiptarët sot në Venecia - Thursday, 02 June 2011 14:15
Kulture: Duff McKagan sukses në "Qemal Stafa" prezanton albumin - Thursday, 02 June 2011 14:13
Politika: ODIHR: Fletët gabim, vendos Kolegji - Thursday, 02 June 2011 14:09
Blue Grey Red

Zanfina e “bojkoton” Videofestin

Këngëtarja Zanfina Ismaili, edhe këtë herë, sikurse edhe katër vite më parë, nuk ishte pjesëmarrëse në “Videofest”. Kjo për arsye se ajo nuk është e dhënë pas këtij festivali, për shkak të zhgënjimeve që kishte përjetuar katër vjet më parë. Ajo nuk e ka mohuar faktin se në këtë festival marrin pjesë këngëtarë mjaft profesionistë, mirëpo disa prej tyre nuk vlerësohen me çmime të merituara. Sipas saj, një pjesë e madhe e këngëtarëve shpeshherë janë ndarë të pakënaqur me ndarjen e çmimeve nga ana e jurisë. Prandaj, për të ky festival nuk ka merita të plota dhe nuk i plotëson kushtet për ndarjen meritore të çmimeve. “Në festivalin ‘Videofesti muzikor' çmimet për këngëtarët e fituar dihen një muaj më herët dhe kështu që në një farë mënyre, pjesëmarrësit në natën e festivalit janë të përgatitur për të dalë në skenë dhe të tërheqin çmimet”. “Për mua ky festival nuk është korrekt, këngëtarët që kanë më shumë njohuri apo bashkëpunim me produksionet që njihen nga organizatorët e festivalit kurorëzohen me çmime. Pikërisht për këtë shkak, unë tani e disa vjet nuk marr pjesë në të kur dihet se si ndahen çmimet dhe kush nga këngëtarët merr më shumë çmime e kush më pak, apo fare”, shprehet ajo për mediat kosovare. Zanfina ndër të tjera shton se nëse Videofesti muzikor vazhdon të shfaqet në këtë mënyrë edhe për shumë vjet, atëherë nuk mendon se do të jetë pjesë e tij!

mapo.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Banner

We Design

We Design eshte e specializuar ne ndertimin e faqeve te internetit. Ne perdorim teknologjine me te perparuar duke qene gjithnje ne pararoje te zhvillimit. Faqet e ndertuara nga ne kane dizajn profesional. Duke kombinuar anen estetike me ate funksionale, ne arrijme te krijojme faqe qe jane dinamike, lehtesisht te perdorshme, dhe qe hapen mjaft shpejt.
Faqet e ndertuara nga ne ne shumicen e rasteve perdorin database per mbajtjen e informacionit, i cili rifreskohet nga vete klientet nepermjet nje faqeje administrimi te mbrojtur me fjalekalim.

We Design

Gallery

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
image
image
image
image

Me 21 Dhjetor Kemi Diten Me Te Lumtur Ne Bote

Me 21 Dhjetor kemi diten me te lumtur ne Bote ! – Kjo le te kuptoje se Asnjehere Skemi pas Ngrohje Globale, Anjehere Skemi pas Ftohje Globale, Asnjehere Skemi pas…

Lexo me shume

Festimet për 100-vjetorin e pavarësisë së vendit

Tirana është e veshur e gjitha kuq e zi, flamuj të shumtë, midis të cilëve edhe ai gjigand në qëndër të qytetit janë dëshmi e ditëve festive të 100 vjet…

Lexo me shume

Njerëzit dynden për Skënderbeun

Armët e Skënderbeut u ekspozuan dje për herë të parë në Muzeun Historik Kombëtar. Ndërsa në ambientet e brendshme zhvillohej ceremonia zyrtare, një gardh i gjatë njerëzish qëndronin jashtë muzeut.…

Lexo me shume

Kliko per te pare Google Kuq e Zi

Klikoni tek ky link per te plotesuar peticionin. Vetem 30 Sekonda: http://www.change.org/petitions/google-have-a-doodle-for-albania-s-100-year-anniversary-of-independence

Lexo me shume
img
img
img
img

We Design

We Design Studio

One Logo Communicate...Thousands Of Ideas. Logo speaks Volumes. We Design

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Brand Identity

Brand Identity

Colors, shapes, reflect the history that your business want to tell. Let us do what we do best

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Search Engine

Search Engine

We optimize your Web site for better ranking in search engine results. Study on Keywords, tags, search...

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com