Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Lajme Flash
Lajmet kryesore: Me 21 Dhjetor Kemi Diten Me Te Lumtur Ne Bote - Tuesday, 11 December 2012 18:53
Lajmet kryesore: Festimet për 100-vjetorin e pavarësisë së vendit - Friday, 23 November 2012 23:11
Lajmet kryesore: Njerëzit dynden për Skënderbeun - Friday, 23 November 2012 22:09
Lajmet kryesore: Kliko per te pare Google Kuq e Zi - Friday, 23 November 2012 21:17
Lajmet kryesore: Xhim Begeja me Ekipin e alpinisteve shqiptare ve flamurin ne Everest - Friday, 23 November 2012 20:06
Argetim: Më e mirë e ëma se e bija! - Thursday, 02 June 2011 14:17
Kulture: Bienalja, 5 shqiptarët sot në Venecia - Thursday, 02 June 2011 14:15
Kulture: Duff McKagan sukses në "Qemal Stafa" prezanton albumin - Thursday, 02 June 2011 14:13
Politika: ODIHR: Fletët gabim, vendos Kolegji - Thursday, 02 June 2011 14:09
Blue Grey Red

Bleona Qereti: Jeta ime në tapetin e kuq

Jetesa e saj ka ndryshuar kryekëput gjatë viteve të fundit...Që pas largimit nga Shqipëria, për këngëtaren e suksesshme Bleona Qereti po fryn një erë e re. Dëshiron me çdo kusht të bëhet pjesë e tregut amerikan dhe nga ç'kemi mësuar, është në rrugë të mbarë. Por, përveç dëshirës për të arritur diçka në industrinë muzikore në SHBA, duhet edhe një investim i madh në kohë dhe të ardhura, për të cilat Bleona duket se nuk do t'ia dijë...”Do të qesh vetëm kur të arrij qëllimin që i kam vënë vetes”, - tregon këngëtarja për “Bluetooth” gjatë një komunikimi të gjatë përmes telefonit... “Dje kam qenë pjesëmarrëse në ‘Billboard Music Awards'. Kam ardhur me avion nga Kana dhe tani më duhet të udhëtoj përsëri”, -ka vijuar më tej ajo, duke na zbuluar se ndalesa e radhës është “Formula 1”. Është mësuar tanimë me evente të tilla dhe kuptojmë që pjesëmarrja në to nuk i duket më një arritje (kujtojmë këtu që vetëm pak muaj më parë ka qenë pjesëmarrëse në “Grammy Awards”).

balkanweb.com

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Banner

We Design

We Design Studio

One Logo Communicate...Thousands Of Ideas. Logo speaks Volumes. We Design

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Brand Identity

Brand Identity

Colors, shapes, reflect the history that your business want to tell. Let us do what we do best

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Search Engine

Search Engine

We optimize your Web site for better ranking in search engine results. Study on Keywords, tags, search...

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com