Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Lajme Flash
Lajmet kryesore: Me 21 Dhjetor Kemi Diten Me Te Lumtur Ne Bote - Tuesday, 11 December 2012 18:53
Lajmet kryesore: Festimet për 100-vjetorin e pavarësisë së vendit - Friday, 23 November 2012 23:11
Lajmet kryesore: Njerëzit dynden për Skënderbeun - Friday, 23 November 2012 22:09
Lajmet kryesore: Kliko per te pare Google Kuq e Zi - Friday, 23 November 2012 21:17
Lajmet kryesore: Xhim Begeja me Ekipin e alpinisteve shqiptare ve flamurin ne Everest - Friday, 23 November 2012 20:06
Argetim: Më e mirë e ëma se e bija! - Thursday, 02 June 2011 14:17
Kulture: Bienalja, 5 shqiptarët sot në Venecia - Thursday, 02 June 2011 14:15
Kulture: Duff McKagan sukses në "Qemal Stafa" prezanton albumin - Thursday, 02 June 2011 14:13
Politika: ODIHR: Fletët gabim, vendos Kolegji - Thursday, 02 June 2011 14:09
Blue Grey Red

PD-PS, zbulohen emrat e kandidatëve

Pesë deputetë, tre të PD dhe dy të PS do të lënë mandatet.Forumet më të larta të Partisë Demokratike dhe Partisë Socialiste miratojnë sot listat përfundimtare të kandidatëve për bashkitë dhe komunat e vendit për zgjedhjet e 8 majit. Gazeta zbardh emrat e kandidatëve në 64 bashki, 184 komuna dhe 11 minibashkitë e kryeqytetit. Pesë deputetë të Kuvendit, tre demokratët, Basha, Xhaferraj dhe Kollozi, si dhe dy socialistët Tushe dhe Jaku do të lënë mandatet për të kandiduar në 8 maj për kryetar bashkie. Pas negociatave të shumta dhe formimit të koalicioneve, dy forcat kryesore politike kanë gati emrat për t’i depozituar ato sipas njësive vendore në Komisionet Zonale të Administrimit të Zgjedhjeve (KZAZ-të) dhe prej andej në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Sipas Kodit Zgjedhor, afati i fundit i regjistrimit të kandidatëve është dita e nesërmë. Përballjet më të forta do të jenë në bashkitë kryesore, shumica e të cilave katër vjet më parë u fituan nga Partia Socialiste. Në Tiranë janë konfirmuar prej disa ditësh kandidaturat e kreut të opozitës, Edi Rama, dhe ish-ministrit të Brendshëm, Lulzim Basha. Për sa i përket njësive bashkiake, PD ka bërë dy ndryshime në minutat e fundit, teksa në njësinë 1 nuk do të jetë Ariana Bekteshi, por Estela Gostivari, kurse në njësinë 11 do të rikandidojë për një mandat tjetër Haki Mustafa, ndërkohë që deri tani ishte emri i Alfons Muçës. Për sa i përket PS-së, në mbledhjen e sotme në kryesi, në disa nga njësitë vendore do të ketë më shumë se një kandidat. Në Durrës, Elbasan, Vlorë, Gjirokastër dhe Korçë do të kandidojnë emrat e përfolur deri tani, ndërsa PS do të vendosë në momentet e fundit, nëse në Shkodër do të kandidojë kryetaren e degës, Keti Bezhderi apo do t’ia lërë zonë të lirë PDK-së së Nard Ndokës. Në listën e PS-së për komunën e Lazaratit është ish-banorja e “Big Brother”, Republika.

QARKU TIRANE

Bashkia Tiranë
PD Lulzim Basha
PS Edi Rama

Minibashkia 1
PD Estela Gostivari
PS Lindita Nikolli

Minibashkia 2
PD- LSI Elez Gjoza
PS Artenon Cukalla, Entela Bajraktari

Minibashkia 3
PD- LSI Ilir Kokona
PS Ridvan Kraja, Ilir Pajenga

Minibashkia 4
PD Hysen Gjura
PS Vaid Kalaja

Minibashkia 5
PD- LSI Erisa Xhixho
PS Jeta Seitaj, Bledar Doracaj

Minibashkia 6
PD- LSI Luzhiana Abazi
PS Krenar Cenollari

Minibashkia 7
PD- PDIU Krenar Alimehmeti
PS Pandeli Sara

Minibashkia 8
PD- PR Arben Tafaj
PS Kujtim Ibraj, Gerta Lubonja

Minibashkia 9
PD Indrit Fortuzi
PS Armond Halebi

Minibashkia 10
PD Blendi Fuga
PS Enada Alikaj

Minibashkia 11
PD Haki Mustafa
PS Naim Asllani

Bashkia Kamzë
PD Xhelal Mziu
PS Rakip Suli

Bashkia Vorë
PS Bashkim Haxhiu
PD Fiqiri Ismaili

Komuna Dajt
PD Besim Kuka
PS Kujtim Qefalia

Komuna Farkë
PD Fatbardh Plaku
PS Besim Ruçi

Komuna Kashar
PD Besnik Fucia
PS Jakup Sula, Rustem Murati

Komuna Bërzhitë
PD Genc Drita
PS Ali Aliu

Komuna Ndroq
PS Pëllumb Çurri
PD LSI ?

Komuna Paskuqan
PD Fatos Rexha
PS Azbi Arapi

Komuna Petrelë
PD Ylli Kupi
PS Adriatik Kupi

Komuna Vaqarr
PD Skënder Drita
PS Genti Myrta, Ardian Cullhaj

Komuna Prezë
PS Sul Kaziu
PD Ahmet Halili

Komuna Zall Herr
PS Gani Allushi
PD ?

Komuna Pezë
PD ?
PS Enver Doli, Nezir Ramazani

Komuna Shëngjergj
PS Enver Hysa, Nexhmedin Balla
PD ?

Komuna Bërxullë
PS Veap Lame, Mersin Murati
PD ?

Bashkia Rrogozhinë
PD- PDIU Ndriçim Dushku
PS ?

Bashkia Kavajë
PD Refik Rugija, Ëngjëll Cara
PS Ervin Roshi

QARKU DIBER

Bashkia Peshkopi
PD Ilir Krosi
PS Ilir Vranici

Bashkia Bulqizë
PD Roland Keta
PS Njësit Duriçi

Bashkia Klos
PD Ramazan Mjeshtri
PS Mexhit Sina

Bashkia Burrel
PD Vjollca Molla
PS Adelina Farrici

Komuna Fushë-Bulqizë
PD- PR Isuf Cani
PS ?

Komuna Sllovë
PD- PR Ramë Kaza
PS ?

Komuna Kala e Dodës
PS Bajram Himallari
PD Bujar Mahmutaj

QARKU VLORE

Bashkia Vlorë
PD Ardian Kollozi
PS Shpëtim Gjika

Bashkia Orikum
PS Gëzim Capo, Xhevair Çeloaliaj
PD LSI

Bashkia Selenicë
PS Ferdinand Aligjoni, Genci Xhafa
PD Ilia Seferi

Bashkia Himarë
PS Gjergji Goro
PBDNJ Vasil Bollano
PD Savo Prifti

Komuna Qendër
PS Bledi Liçaj
PD Fredi Berberi

Komuna Novoselë
PS Jorgo Muka
PD Rahit Llanaj

Komuna Vllahinë
PD Sokol Hodo
PS Gëzim Hoxha

Komuna Armen
PD Klitona Haxhiraj
PS Albert Hoxhaj

Komuna Shushicë
PD Luli Petani
PS Gëzim Hoxha

Komuna Hore-Vranisht
PD- LSI Agron Haxhiraj
PS Simbol Pazaj

Komuna Brataj
PD Pilo Tota
PS 14 kandidatë

Komuna Kotë
PS Ëngjëllush Mema, Mëno Besimi
PD ?

Komuna Sevaster
PD Përparim Shameti
PS ?

Bashkia Sarandë
PD Edmond Gjoka
PS Rajmonda Gjoni, Stefan Çipa
PBDNJ- Vangjel Zafirati

Bashkia Delvinë
PD Dhurim Alinani
PS- Ilirjan Haxhi, Agron Kohila

Bashkia Konispol
PD Petrit Mullai
PS Mimoza Arapi

Komuna Markat
PD Ismail Myrtaj
PS Minushe Haxhiu, Bashkim Maze

Komuna Xarrë
PD- LSI Romeo Mano
PS- Dhimo Kote

Komuna Ksamil
PD Vesel Koçia
PS 9 kandidatë

Komuna Livadhja
PD Ilia Kalivjoti
PBDNJ Irodhi Dalani
PS Mihal Mitro

Komuna Dhivër
PBDNJ Sokrat Kalçuni
PD ?
PS Vangjel Mici

Komuna Mesopotam
PBDNJ Themistokli Kaishi
PD ?
PS ?

Komuna Aliko
PD Kristo Çavo, Vasil Çavo
PBDNJ Kristo Kaishi
PS Leonidha Kristo, Kozma Moçi

Komuna Finiq
PBDNJ Sokrat Spiro
PD ?
PS Vasil Arbaçi

Komuna Lukovë
PD- LSI Skënder Duka, Ferdinand Dhrami
PBDNJ – Vasil Nasti
PS Minella Gjenerali, Spiro Thomari

Komuna Vergo
PD Fiqiri Kullai
PS Roland Xhelili, Agim Cumani

QARKU LEZHE

Bashkia Lezhë
LSI Viktor Tushaj
PS Gjoke Jaku

Bashkia Laç
PD Luigj Isufi
PS Artur Bardhi

Bashkia Mamurras
PD Kastriot Piroli
PS Dede Ndreca

Komuna Fushë Kuqe
PD Gjovalin Miri
PS Gjoke Koliçi

Komuna Milot
PD Vlash Gega
PS Ilir Haxhia

Komuna Shëngjin
PD Luigj Prela
PS Nikolin Gjergji ose PDK

Bashkia Rreshen
PD Preng Toma
PS Adrian Leka, Bardhok Pula

Bashkia Rubik
PD- PBLD Mark Ruçi
PS Gjok Vuka

Komuna Selitë
PD Vladim Gjikola
PS Lon Lleshi

Komuna Kaçinar
PD Kastriot Ndoj
PS ?

Komuna Fan
PD Gjegj Prenga
PS Neritan Boçi

Koumuna Orosh
PD Aleksandër Lala
PS Kastriot Gjomarkaj

Komuna Kthellë
PD- LSI Agustin Marku
PS Pal Tusha, Tom Lleshi

Komuna Zejmen
PD Arben Doçi
PS Gjergj Malçi

Komuna Shënkoll
PD Gjok Vuksani
PS Gjergj Kqira, Fran Marku

Komuna Kolsh
PS Sokol Zefi
PD Fred Ndoj

Komuna Blinisht
PD Zef Hila
PS Jak Zhupa

Komuna Dajç
PD Lek Kasneci
PS Rrok Rroku

Komuna Kallmet
PD Petrit Marku
PS Shtjefën Haberi

Komuna Balldren
PD Zef Doçi
PS Gjergj Cali

QARKU GJIROKASTER

Bashkia Gjirokastër
PS Flamur Bime
PD- LSI Genci Sinoimeri

Bashkia Libohovë
PD Altin Çomo
PS Vladimir Hide, Bajo Abdiu

Komuna Cepo
PS Shpëtim Novi, Hodo Çani
PD Dragush Logli

Komuna Lazarat
PD Dashamir Aliko
PS Republika Kozmai

Komuna Odrie
PD Foto Jano
PS Vangjel Kokoni

Komuna Lunxhëri
PS Ermira Ruçi, Fadil Bojo
PD Ilia Kuro

Komuna Antigone
PS Ylli Muho, Armand Hilaj
PD Vladimir Leli

Komuna Zagorie
PS Anastasija Dushi, Ylli Kuro
PD Arqile Mekshi

Komuna Pogon
PD Taqi Mejdi
PS Panajot Goçi

Komuna Qendër Libohovë
PS Krenar Kulla, Asim Banushi
PD Gentian Koçi

Komuna Picar
PS Shkëlqim Guçe, Çerçiz Veiti
PD  Beqir Gjika

Komuna Dropulli i Poshtëm
PBDNJ Dhimitër Maluqi
PD ?
PS Jorgo Konini, Pilo Boboli

Komuna Dropull i Sipërm
PS Panajot Lulo
PD ?

Bashkia Tepelenë
PS Petro Done, Ylli Alikaj
PD Reshat Ziko, Sevo Mici

Bashkia Memaliaj
PS Lulo Lulaj, Asqeri Muçohima
PD Mimoza Kapllani, Pëllumb Bodeci

Komuna Lopës
PD Malo Sadiku, Arjan Çela
PS Izet Hysi, Artur Ormëni

Komuna Qendër-Tepelenë
PD Ilir Dulomati, Arjan Jera
PS Redi Hamaj, Muhim Muçi

Komuna Qendër-Memaliaj
PD Lavdije Hadëri
PS Avni Lala, Mënyr Memushi

Komuna Buz
PD Bujar Kapllanaj, Renata Zeneli
PS Shkëlqim Goxha, Astrit Qemalla

Komuna Luftinjë
PD Gëzim Malkaj, Fatmir Zeka
PS Gramoz Caci, Agim Jaupi

Komuna Qesarat
PD Arjan Zeqaj, Xhevahir Kanani
PS Fuat Memlika, Hysni Çela

Komuna Krahës
PD- PR Astrit Dervishi
PS Lirim Sula, Medim Çaushi

Komuna Kurvelesh
PD- PR Asqeri Hodaj
PS Pëllumb Miloi, Hejtmir Hajni

Bashkia Përmet
PS Gilbert Jaçe
PD LSI Kujtim Hoxha

Bashkia Këlcyrë
PS Fatmir Mema
PD Vasil Çarka

Komuna Dishnice
PD Bujar Fezga
PS ?

QARKU DURRËS

Bashkia Durrës
PD Ferdinand Xhaferri
PS Vangjush Dako

Bashkia Shijak
PS Indrit Buka
PD Afrim Brahimaj

Bashkia Sukth
PD Yrjan Hasani
PS- PDK ?

Bashkia Manëz
PD- PR Bujar Huqi
PS Sul Rushiti

Komuna Maminas
PD Dashnor Osmani
PS Ilmi Gjeci

Komuna Xhafzotaj
PD Agim Hoxha
PS- PDK ?

Komuna Rashbull
PD Hysen Gashi
PS Shkëlqim Troplini

Komuna Gjepalaj
PD Afred Greca
PS Fatmir Elezi

Komuna Katund i Ri
PD Hil Priska
PS Sefedin Balla

Bashkia Fushë-Krujë
PS Ilir Loci, Gjon Bardhi
PD Valbona Veseli, Ismet Mavriqi

Bashkia Krujë
PD Lulzim Guni
PS 4 kandidatë

Komuna Thumanë
PS Artur Bushi
PD- LSI Gëzim Keqi

Komuna Nikël
PS Rrahman Raja
PD- LSI Avdi Vasi

Komuna Bubq
PD- LSI Hamit Bakalli
PS Qemal Masha

QARKU KORÇË

Bashkia Korçë
PS Niko Peleshi
PD Andrea Mano

Bashkia Pogradec
PS Artan Shkëmbi
PD- LSI Luan Topçiu

Bashkia Leskovik
PD Fatmir Guda
PS Sergej Peshtani

Bashkia Maliq
PS Gëzim Topçiu
PD Xhevdet Belishta

Bashkia Bilisht
PS Arben Begolli
PD Valter Miza

Bashkia Ersekë
PS Adriatik Braçe, Ali Laho
PD- LSI Zhaneta Prifti
Komuna Voskop
PS Ylli Musaka
PD Kujtim Sula
Komuna Drenovë
PS Hekuran Pupa
PD Flamur Sala

Komuna Pojan
PS Vasillaq Çinoku
PD Fredi Berberi

Komuna Vithkuq
PS Robert Shore
PD Azis Panariti

Komuna Liqenas
PD Edmond Themelko
PS Jani Ago

Komuna Pirg
PS Vullnet Gjolla
PD Naum Muja, Medion Kodra

Komuna Libonik
PS Petrit Kupe
PD- LSI Bujar Kërvaçi

Komuna Lekas
PS Nderim Kreka
PD Shefki Molla

Komuna Moglicë
PS Agron Matraku
PD- LSI Afrim Beqiraj

Komuna Vreshtas
PS Florenc Tabaku
PD Festim Hadri

Komuna Gorë
PD Bujar Salianji
PS ?

Komuna Mollaj
PD Fredi Xhemo
PS Arsen Selimi

Komuna Bulgarec
PS Ilir Dule
PD Artur Lisi

Komuna Voskopojë
PS Thanas Zguri
PD Nexhip Bacelli

Komuna Buçimas
PD- LSI Roshi Tollovina
PS ?

Komuna Dardhas
PD Rushan Ela
PS ?

Komuna Hudenisht
PD Nexhmi Dokollari
PS ?

Komuna Trebinjë
PD Gjergji Buzo
PS ?

Komuna Hoçisht
PD- LSI Ylli Cenkolli
PS ?

Komuna Progër
PD Artur Agolli
PS ?

Komuna Qendër-Bilisht
PD Ramadan Hoda
PS ?

Komuna Barmash
PD Vasil Rushi
PS ?

Komuna Çlirim
PD Arjan Hasani
PS ?

Komuna Mollas Kolonjë
PD Artur Nazarko
PS Arben Malo, Kristaq Skupro

Komuna Qendër-Ersekë
PD Elton Çaçani
PS Kristaq Andoni, Agim Radomi

Komuna Qendër-Leskovik
PD Dhori Bregu
PS Vladimir Vezuli

QARKU ELBASAN

Bashkia Elbasan
PS Qazim Sejdini
PD-LSI Durim Hushi

Bashkia Belsh
PD Asqeri Kuqja
PS Arif Tafani

Bashkia Cërrik
PD Servet Duzha
PS Florenc Doko, Arben Ruçi

Bashkia Gramsh
PD Kastriot Zëra
PS Dritan Bici

Bashkia Peqin
PD Ilir Rrushi
PS Naim Teqja

Bashkia Librazhd
PD Arianit Leka
PS Kastriot Begaj

Bashkia Përrenjas
PD Bajazit Karriqi
PS Artur Topi

Komuna Bradashesh
PD Sabri Sollaku
PS Mehmet Peshku

Komuna Fierz
PD Bedri Qypi
PS Myslim Islami

Komuna Funar
PD Qani Sherja
PS Roland Hidri

Komuna Gostim
PD Qamil Boja
PS Gëzim Salla

Komuna Gracen
PS Fadil Salla
PD ?

Komuna Klos
PD Bebar Hoxha
PS Elis Dazha

Komuna Labinot-Mal
PD Qani Xhafa
PS Haxhi Korra

Komuna Labinot-Fushë
PD- PR Xhemal Puku
PS Osman Qosja

Komuna Mollas
PD Agron Hysa
PS Agron Sade

Komuna Papër
PS Shefqet Bullari
PD Gani Cani

Komuna Grekan
PD Xhevair Zdrava
PS ?

Komuna Kajan
PD Lumturi Ferhati
PS ?

Komuna Zavalin
PD Vasil Pëllumbi
PS ?

Komuna Rrasë
PD Rustem Hasko
PS

Komuna Shalës
PD Vasil Mëhilli
PS Skënder Çapja

Komuna Shirgjan
PS Mustafa Shehu
PD- PR Besim Kryemadhi

Komuna Shushicë
PS Lutfi Lala
PD Ymer Terziu

Komuna Tregan
PD Durim Cekrezi
PS Behar Tashi

Komuna Kukur
PS Luan Kokla
PDIU Behar Kokla

Komuna Kushovë
PD Ahmet Zani
PS Xhevair Bora

Komuna Pishaj
PS Klodjan Tace
PD LSI ?

Komuna Sult
PD Kodhel Cala
PS Samni Bezati

Komuna Tunjë
PS Refit Berxëllima
PD ?

Komuna Hotolisht
PD Hajdar Nogu
PS Ali Roci

Komuna Lunik
LSI Asllan Shkrepi
PS Fati Ceti, Astri Xhafa

Komuna Orenjë
PD Bujar Çota
PS Ndriçim Hida

Komuna Polis
PD Veli Terziu
PS Agim Hoxha

Komuna Qëndër
PD Firdus Kurti
PS Fatmir Brazhda

Komuna Qukës
PD Ymer Blloshmi
PS Kujtim Ozunio

Komuna Rrajcë
LSI Selaudin Bogdani
PS Myftar Rira

Komuna Stërblevë
PD Xhevit Boriçi
PS Alban Fejzo
Komuna Stravaj
PD Ardjan Zeneli
PS Xhemal Facja

Komuna Pajovë
PD Albert Kreçi
PS ?

Komuna Përparim
PD Agim Xhaja
PS ?

Komuna Gjocaj
PS Isuf Toli
PD ?

Komuna Kodovjat
PS Mijaz Elezi
PD ?

QARKU BERAT

Bashkia Berat
PS Fadil Nasufi, Selman Hodo
PD Arenc Berati, Shkëlqim Hysi

Bashkia Kuçovë
PD- LSI Sejfulla Kapllani
PS 16 kandidatë

Bashkia Ura-Vajgurore
PS Syrja Ormenaj
PD Thoma Rumniçi

Bashkia Poliçan
PD- PR Çaush Qato
PS ?

Komuna Perondi
PS Ramiz Oboni
PD Luftar Hadëri

Komuna Kozare
PS Fatmir Doksani
PD Myslym Haxhia
Komuna Kutalli
PS Shpëtim Vrapi
PD Dritan Sule

Komuna Otllak
PD Durim Myftaraj
PS ?

Komuna Poshnje
PS Meleq Lila
PD ?

Komuna Velabishtë
PS Bledar Ili
PD ?

Komuna Sinjë
PS Pelivan Sina
PD Agron Abazaj

Komuna Cukallat
PD Justi Zyka
PS ?

QARKU KUKËS

Bashkia Kukës
PD Hasan Halili
PS Liljana Cengu, Astrit Cengu

Bashkia Krumë
PD Bardhyl Peka
PS Liman Morina

Bashkia Bajram Curri
PD Nuredin Ahmetaj
PS Avni Dega

Komuna Surroj
PD- PR Esat Vata
PS ?
QARKU SHKODËR

Bashkia Shkodër
PD Lorenc Luka
PS Keti Bazhdari ose PDK

Bashkia Koplik
PD Ramadan Lika
PS Nazmi Hasani

Bashkia e Pukës
PS Enver Sulejmani
PD ?

Bashkia Fushë-Arrëz
PD Alfred Cafaj
PS ?

Bashkia Vau i Dejës
PD Pjetër Lleshi
PS Ded Dodani

Komuna Bushat
PD Zef Hila
PS Vehbi Shkjau ose PDK

Komuna Dajç
PD Arben Gjuraj
PS Broz Pjetrani

Komuna Velipojë
PD Nikollë Marku
PS- PDK Pashko Ujka

Komuna Bërdicë
PD- PR Qamil Xhaveta
PS ?

QARKU FIER

Bashkia Fier
PS Baftjar Zeqaj
PD ?

Bashkia Lushnjë
PS Fatos Tushe
PD- LSI Albert Sanxhaku

Bashkia Ballsh
PS Pajtim Ismaili
PD Dallëndyshe Allkaj, Neim Bega

Bashkia Patos
PS Bardhi Meli, Artan Velçani
PD Eqerem Zavalani

Bashkia Roskovec
PS- PDS ?
PD- LSI Jorgo Bega

Bashkia Divjakë
PD Irakli Gorea
PS ?

Komuna Ballagat
PD Sherbet Sharka
PS ?

Komuna Bubullimë
PD Agim Stafa
PS ?

Komuna Cakran
PS Fuat Rama, Kujtim Sherifi
PD Vladimir Korçari

Komuna Levan
PS Xheladin Malaj
PD Astrit Çobo, Agim Qejvani

Komuna Libofshë
PS Naum Doko
PD- LSI Nikollaq Zaka

Komuna Portëz
PS Novrus Llanaj, Agetina Demiraj
PD- LSI Artur Bogdani
Komuna Qendër
PS Harrilla Mile
PD ?

Komuna Mbrostar
PS Shpëtim Grëmi
PD -PR Vait Baçe

Komuna Frakull
PS – Aleksandër Lalaj
LSI – Viktor Çervanaku

Komuna Topojë
PS Arben Voja
LSI Sotir Zarka

Komuna Dërmenas
PS Esat Bushi
PD Fadil Selaçi

Komuna Kurjan
PS Qamil Kuka
PD Hamza Toro

Komuna Kuman
PS Bardhi Plepi, Odise Xhafa
PD Rajmond Plaka

Komuna Ruzhdie
PS Murat Zazaj
PD Pajtim Gllava

Komuna Strum
PS Aleksandër Karamani, Lulëzim Tomori
PD Safet Ruko

Komuna Zharrëz
PS Shkëlqim Grëmbi, Ylli Ferra
PD Taulant Grëmi

Komuna Golem
PS Beqir Sulovari
PD ?
Komuna Gradishtë
PD- LSI Arben Rrapaj
PS Ylli Stamolliu

Komuna Dushk
PS Afrim Dedej
PD Bashkim Kadiu

Komuna Grabian
PD Ardian Shurdhaqi
PS ?

Komuna Tërbuf
PD- LSI Astrit Dervishi
PS Eltinor Mahmutaj

Komuna Kutë
PS Qerim Ismaili
PD ?

Komuna Greshicë
PD LSI Baftjar Bakiaj
PS ?

Komuna Aranitas
PD Robert Brahaj
PS ?

Komuna Selitë
PD Altin Bregasi
PS ?

Komuna Qendër
PS Sybi Aliaj
PD Agron Kapllanaj

Komuna Fratar
PD Sabire Hoxha
PS ?

Komuna Ngraçan
PD Nuri Koraj
PS ?

Fontihttp://www.panorama.com.al/

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Banner

We Design

We Design Studio

One Logo Communicate...Thousands Of Ideas. Logo speaks Volumes. We Design

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Brand Identity

Brand Identity

Colors, shapes, reflect the history that your business want to tell. Let us do what we do best

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Search Engine

Search Engine

We optimize your Web site for better ranking in search engine results. Study on Keywords, tags, search...

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com