Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Lajme Flash
Lajmet kryesore: Me 21 Dhjetor Kemi Diten Me Te Lumtur Ne Bote - Tuesday, 11 December 2012 18:53
Lajmet kryesore: Festimet për 100-vjetorin e pavarësisë së vendit - Friday, 23 November 2012 23:11
Lajmet kryesore: Njerëzit dynden për Skënderbeun - Friday, 23 November 2012 22:09
Lajmet kryesore: Kliko per te pare Google Kuq e Zi - Friday, 23 November 2012 21:17
Lajmet kryesore: Xhim Begeja me Ekipin e alpinisteve shqiptare ve flamurin ne Everest - Friday, 23 November 2012 20:06
Argetim: Më e mirë e ëma se e bija! - Thursday, 02 June 2011 14:17
Kulture: Bienalja, 5 shqiptarët sot në Venecia - Thursday, 02 June 2011 14:15
Kulture: Duff McKagan sukses në "Qemal Stafa" prezanton albumin - Thursday, 02 June 2011 14:13
Politika: ODIHR: Fletët gabim, vendos Kolegji - Thursday, 02 June 2011 14:09
Blue Grey Red

Lesi-Rifai: Shqipëria, destinacion atraktiv për turistët

Suksesi i Shqipërisë si një destinacion atraktiv turistik është konfirmuar edhe nga Organizata Botërore e Turizmit, gjatë vizitës së numrit dy të Ministrisë së Turizmit të vendit tonë në Spanjë, Nikoll Lesi. Zëvendësministri dhe kreu i OBT-së, Taleb Rifai, nënvizuan në takimin e tyre se rritja e numrit të vizitorëve drejt vendit tonë është një arritje e rëndësishme. Lesi ka vënë theksin në faktin që Shqipëria për këtë vit është zgjedhur si një ndër dhjetë destinacionet kryesore të botës për t'u vizituar. Ndërkaq, nga ana tjetër edhe kreu i OBT, Rifai, në cilësinë e numrit një të turizmit botëror tha se Shqipëria ka bërë shumë hapa para në drejtimin e turizmit dhe se institucioni që ai drejton do ta ketë në qendër të vëmendjes eksperiencën shqiptare në këtë fushë. Një tjetër temë diskutimi mes palëve ishte edhe ajo që lidhej me kërkesën e Ministrisë shqiptare të Turizmit për pajisjen në mënyrë elektronike në prerjen e biletave në parqet arkeologjike, muzetë e kalatë e Shqipërisë, në mënyrë që jo vetëm të ketë kushte moderne për t'u shërbyer turistëve, por edhe si një mënyrë për të matur saktësisht numrin e tyre dhe për të shmangur korrupsionin në këto parqe, pasi eliminohet prerja e biletave me dorë. Pasi ka marrë mbështetjen e kreut të OBT, Lesi ka zhvilluar një takim me numrin dy të Ministrisë së Turizmit në Spanjë, Horacio Diaz del Barco, ku u diskutua për përgatitjen e një marrëveshjeje bashkëpunimi mes dy Ministrive të Turizmit, marrëveshje e cila do të nënshkruhet brenda këtij viti.

http://www.panorama.com.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Banner

We Design

We Design eshte e specializuar ne ndertimin e faqeve te internetit. Ne perdorim teknologjine me te perparuar duke qene gjithnje ne pararoje te zhvillimit. Faqet e ndertuara nga ne kane dizajn profesional. Duke kombinuar anen estetike me ate funksionale, ne arrijme te krijojme faqe qe jane dinamike, lehtesisht te perdorshme, dhe qe hapen mjaft shpejt.
Faqet e ndertuara nga ne ne shumicen e rasteve perdorin database per mbajtjen e informacionit, i cili rifreskohet nga vete klientet nepermjet nje faqeje administrimi te mbrojtur me fjalekalim.

We Design

Gallery

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
image
image
image
image

Me 21 Dhjetor Kemi Diten Me Te Lumtur Ne Bote

Me 21 Dhjetor kemi diten me te lumtur ne Bote ! – Kjo le te kuptoje se Asnjehere Skemi pas Ngrohje Globale, Anjehere Skemi pas Ftohje Globale, Asnjehere Skemi pas…

Lexo me shume

Festimet për 100-vjetorin e pavarësisë së vendit

Tirana është e veshur e gjitha kuq e zi, flamuj të shumtë, midis të cilëve edhe ai gjigand në qëndër të qytetit janë dëshmi e ditëve festive të 100 vjet…

Lexo me shume

Njerëzit dynden për Skënderbeun

Armët e Skënderbeut u ekspozuan dje për herë të parë në Muzeun Historik Kombëtar. Ndërsa në ambientet e brendshme zhvillohej ceremonia zyrtare, një gardh i gjatë njerëzish qëndronin jashtë muzeut.…

Lexo me shume

Kliko per te pare Google Kuq e Zi

Klikoni tek ky link per te plotesuar peticionin. Vetem 30 Sekonda: http://www.change.org/petitions/google-have-a-doodle-for-albania-s-100-year-anniversary-of-independence

Lexo me shume
img
img
img
img

We Design

We Design Studio

One Logo Communicate...Thousands Of Ideas. Logo speaks Volumes. We Design

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Brand Identity

Brand Identity

Colors, shapes, reflect the history that your business want to tell. Let us do what we do best

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Search Engine

Search Engine

We optimize your Web site for better ranking in search engine results. Study on Keywords, tags, search...

30 March 2011 Lexo me shume...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com